Wtorek, 20 grudnia 2011, 18:22

Józefowicz poświęca swoje święta dla Poli

prawda
fałsz
Józefowicz poświęca swoje święta dla Poli
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Janusz Józefowicz wraz z ekipą teatru Buffo realizuje swój życiowy projekt artystyczny na skale międzynarodową. Chodzi o Musical „Poli Negra”, który jest już okrzykniętym największym wydarzeniem artystycznym tego roku. Widowisko muzyczne to połączenie musicalu i technologii 3D, aby widz uczestniczył w tym wydarzeniu.

Musical został napisany specjalnie pod Nataszę Urbańską, a opowiada o perypetiach życiowych jedynej Polki, która wkroczyła na międzynarodową scenę filmową i osiągnęła sukces zawodowy.

Stworzenie i realizacja Musicalu „Pola Negri” to marzenie Józefowicza od wielu lat. Zawsze widział w głównej obsadzie swoją ukochaną małżonkę.

Dla Nataszy ten rok był bardzo aktywny zawodowo, mimo to dodatkowo musiała ciągle przygotowywać się do nowego musicalu. Nie ma żadnej taryfy ulgowej, a Janusz nawet nie śni o żadnej dublerce. Natasza musi zagrać główną rolę. Koniec i kropka.

Taki spektakl muzyczny wymaga wiele godzin ćwiczeń i prób. Nie można strącić ani jednego dnia na próby. Święta, rodzina, obowiązki, dzieci, choroba, zaplanowany wyjazd czy wypoczynek – to dla Janusza żadna wymówka.

On sam pragnie poświęcić swoje święta dla „Poli Negryna” na ćwiczenia i tego samego wymaga od Nataszy i wszystkich aktorów biorących udział w musicalu.

DN

Komentarze

Muffinka 21 grudnia 2011 16:54
No cóż, chyba poszło mu trochę na mózg. Rozumiem, że praca jest ważne i w ogóle, ale święta to święta
-.-
Gość 21 grudnia 2011 12:03
To tyran i psychol, a ona jest psychicznie zniewolona, żal mi jej....
ada 21 grudnia 2011 08:45
Człowieku wyluzuj!!!!!!!!!!!!!! SWIĘTA TO ŚWIĘTA !!!!!!!!!! i dziecko to dziecko !!!!!!!!!!!!!!!