Środa, 13 czerwca 2012, 13:30

Agata Kulesza NIE dała się wyretuszować!

prawda
fałsz
Agata Kulesza NIE dała się wyretuszować!
foto: facebook.com
Na okładce najnowszego magazynu „Twój Styl” możemy zobaczyć, nie taką już młodą (41l.), polską aktorkę – Agatę Kuleszę. Ku naszemu zaskoczeniu, celebrytka wygląda bardzo naturalnie. Jej twarz nie została wygładzona, a sylwetka odchudzona jak u wielu, nawet młodych gwiazd, które prezentują się w kolorowych czasopismach.

Agata ma zdrowe podejście do swojego wyglądu, dlatego nie pozwoliła na zastosowanie przesadnego retuszu komputerowego. Jak wyznała w wywiadzie dla magazynu, to ona będzie królować na ekranie za kilka lat, a nie jej poprawiane chirurgicznie koleżanki

"Ostatnio zobaczyłam się w "Krwi z krwi" i zdziwiło mnie, że coś mi na twarzy "wisi". Pomyślałam, że właściwie nie ma powodu, dla którego miałabym wyglądać glamour. Ale muszę kupić dobry krem. Tylko tyle. W tej pracy powinnam mieć ruchomą twarz. Chyba, że zdecyduję się na specjalizację - granie zdziwionych. Na starość zostanę jedną z najmniej pomarszczonych aktorek i zagram rolę życia, a do koleżanek mówię: róbcie, róbcie te operacje plastyczne. Będziecie klepały bidę na starość, bo wszystkie pomarszczone babcie zagram ja!”


I rzeczywiście, delikatne zmarszczki mimiczne wokół oczu i ust celebrytki, dodają jej tylko uroku. Wygląda jak prawdziwa kobieta, a nie jak sztuczny manekin. To bardzo pozytywne zaskoczenie. Gratulujemy doskonałej decyzji i świetnego wyglądu naszej wspaniałej aktorce!

A Wam jak podoba się naturalna Agata Kulesza? Prawda, że wygląda rewelacyjnie?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 18 czerwca 2012 21:58
gratuluję zdrowego podejścia do własnego wyglądu!