Piątek, 12 września 2014, 12:54

Eternity – nowy suplement podbija polski rynek

prawda
fałsz
Eternity – nowy suplement podbija polski rynek
Rynek suplementów diety to podatny grunt dla producentów, którzy kuszą konsumentów magicznymi właściwościami kapsułek, poprawiającymi zdrowie i urodę. To trend XXI w, ponieważ na co dzień jesteśmy przecież tak zabiegani i obciążeni natłokiem obowiązków, że nie starcza nam już czasu ani na spożywanie regularnych posiłków, ani tym bardziej na prawidłowe zbilansowanie swojej diety. Suplementacja jest jedyną szansą, aby dostarczyć organizmowi wszelkich niezbędnych składników mineralnych, które regulują nasze funkcje życiowe oraz spełniają rolę profilaktyczną, czyli zapobiegają występowaniu wielu chorób. Wśród bogatej oferty suplementów diety, znajdują się także preparaty określane mianem anty – aging, które pomagają nam przedłużyć młodość poprzez wykazywanie właściwości przeciwutleniających oraz odbudowę wewnętrznej struktury organizmu. Należy do nich preparat Eternity, dostępny od pół roku na polskim rynku, który jest określany mianem „współczesnego eliksiru młodości”. Jego producent zapowiada, że zamierza zrewolucjonizować branżę suplementów diety, a na potwierdzenie swojej tezy przytacza pozytywne opinie naukowców oraz konsumentów, którym już udało się przetestować nowy preparat.

Okazuje się, że tajemnica działania suplementu jest oparta o moc natury, czyli super – produkty żywnościowe, które wykazują silne właściwości antyoksydacyjne, pozwalające skutecznie spowolnić tempo biologicznego starzenia. Preparat jest wytworzony na bazie 3 unikalnych składników: jagód goji, zielonej herbaty oraz imbiru. Jego działanie jest wielopłaszczyznowe. Spożywany regularnie, pobudza trawienie, wymiata z organizmu toksyny i wolne rodniki, przyspiesza regenerację, zwiększa sprężystość skóry i stopień jej nawilżenia, poprawia stan włosów, paznokci i tkanki łącznej, wygładza zmarszczki, wzmacnia włókna kolagenowe i naczynia krwionośne, działa przeciwzapalnie oraz podnosi odporność. Dodatkowo jest naturalny, łatwo wchłanialny i bezpieczny dla zdrowia, a jego skuteczność potwierdzili już badacze podczas klinicznie kontrolowanych testów naukowych.

Nowy suplement z pewnością zainteresuje wiele kobiet, które pragną jak najdłużej cieszyć się urodą i młodością, korzystając przy tym z naturalnych i nieinwazyjnych metod, opartych o prozdrowotną moc żywności, bez radykalnej interwencji skalpela chirurga plastycznego. Czas pokaże czy Eternity stanie się hitem jednego sezonu, czy na stałe zagości na naszych stołach.

Komentarze