Wtorek, 3 kwietnia 2012, 10:04

Adele na diecie!

prawda
fałsz
Adele na diecie!
foto: materiały prasowe
Puszysta wokalista w końcu zaczęła o siebie dbać! Adel rzuciła palenie i zaczęła jeść dużo warzyw i owoców. Wyjaśnia, że to tylko i wyłącznie dla zdrowia. Jednak sądzimy, że to duża zasługa negatywnej krytyki na temat jej nadwagi.

Gołym okiem da się zauważyć, że gwiazda mogłaby zgubić kilka zbędnych kilogramów! Ostre treningi na siłowni, rygorystyczna dieta, a przede wszystkim brak słodyczy, takie zasady zaczęła stosować celebrytka.

O idealnej figurze Adele marzyła już od dłuższego czasu. Brak determinacji spowodował, że decyzja o odchudzaniu zawsze schodziła na drugi plan. Tym razem wokalistka ma wsparcie ze strony swojego partnera, który również postanowił zadbać o linię.

Czy Adele uda się zdobyć wymarzony cel? Mamy tylko nadziej, że nie przesadzi za bardzo z utratą kilogramów i nie będzie wyglądać jak wieszak! Swoją drogą wspólne treningi z partnerem muszą być doskonałą zabawą.

foto: materiały prasowe

Komentarze

Gość 2 maja 2012 21:54
na pierwszym zdjęciu wygląda świetnie. figurę ma idealną. bo nie chodzi o to, by mieć w talii tyle i tyle cm i to jest idealna figura, ale o to, by nawet przy większej wadze mieć jednak to wcięcie w talii, a nie obwisły brzuch. i strasznie, ale to strasznie nie podoba mi się pierwsze zdanie, które zresztą widzę już drugi raz w waszych artykułach. czy o siebie dbać to chudnąć, a zapuścić się to przytyć? podobnie było w artykule o Ewie Farnie. to, że ktoś przytył, nie znaczy, że przestał o siebie dbać.
Gość 19 kwietnia 2012 23:18
zgadzam się z przedmówcą.
Gość 3 kwietnia 2012 12:39
jest w sam raz. nie wiem o co ten cały szum, że niby jest za gruba? przynajmniej zdrowo wygląda i ma sexy figurę.