Wtorek, 17 września 2013, 13:37

Wystawiony na wierzch język Miley to wynik... nauki koreańskiego!

prawda
fałsz
Wystawiony na wierzch język Miley to wynik... nauki koreańskiego!
Miley Cyrus słynie w ostatnim czasie przede wszystkim ... z wystawionego na wierzch języka! Nikt jednak nie pomyślał, że nie jest to wynik jej złośliwości. Miley chciała po prostu ... nauczyć się koreańskiego!

Niewiele osób wie, że Miley jest prawdziwą miłośniczką języka koreańskiego, a jak wiadomo, aby poprawnie wymawiać głoski w tym języku, trzeba sporo ćwiczyć. A najlepiej mieć odrobinę dłuższy język, niż przeciętny człowiek. To pomaga w wymowie. Miley tak bardzo chciała płynnie mówić po koreańsku, że zgodziła się na zabieg wydłużenia języka. Jednak nie wszystko poszło po jej myśli

Nie wszyscy rozumieją pasję Miley. Ona ma prawdziwy talent, jest poliglotką. Cena, jaką musiała zapłacić, jest jednak bardzo wysoka – mówi osoba z otoczenia piosenkarki.

Podobno Miley nie zamierza się poddawać. Mimo że jej zbyt długi język nie mieści się już w ustach, Miley będzie próbować dalej. Najpierw przejdzie operację przywrócenia języka do pierwotnej długości, a następnie skorzysta z bardziej tradycyjnej metody – ćwiczeń wydłużających. Na metodę składa się wyciąganie języka specjalnymi narzędziami oraz codzienne ćwiczenia w sięganiu językiem łokcia. Trzymamy kciuki!

Komentarze