Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 12:39

Palikot ofiarą TERRORYSTY!

prawda
fałsz
Palikot ofiarą TERRORYSTY!
foto: facebook.com
Janusz Palikot padł ofiarą napadu. Ktoś przed hotelem w Nowym Sączu oblał go KRWIĄ! Nie jest to pierwszy zamach na przewodniczącego Ruchu Palikota. Już wcześniej padał ofiarą ataków słownych oraz fizycznych. Tym razem miarka się przebrała. Palikot będzie POZYWAŁ TERRORYSTĘ!

Palikot już nigdzie nie może czuć się bezpieczny. Na każdym kroku czają się osoby, które chcą go zaatakować. Nie wiadomo czy są to osobiste porachunki, czy odwet za jego działania w sejmie. Może to również być rodzaj spisku, mającego na celu wykluczenie go z polityki. Jedno jest pewne - tym razem Janusz Palikot kontratakuje.

Zajście przed hotelem w Nowym Sączu skończyło się na POWAŻNYM uszkodzeniu stroju przewodniczącego. Ale mogło być znacznie gorzej. Krew może być bowiem NOŚNIKIEM CHORÓB i bezpośredni kontakt z nią jest mocno odradzany. Palikot zdaje sobie z tego wszystkiego sprawę. Zamierza ukarać sprawcę. Ma też nadzieję, że będzie to przestroga na przyszłość. Wszyscy którzy chcieliby zaatakować posła, będą od teraz liczyli się z poważnymi konsekwencjami.

Palikot zapowiedział, że będzie oczekiwał wysokiej kary dla sprawcy. Może to być nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze