Wtorek, 23 kwietnia 2013, 12:36

Marta Kaczyńska WRÓCIŁA do męża!

prawda
fałsz
Marta Kaczyńska WRÓCIŁA do męża!
foto: www.mwmedia.pl
Marta Kaczyńska WRÓCIŁA DO MĘŻA po miesiącach separacji. Podobno powodem ocieplenia stosunków jest zmiana nastawienia Dubienieckiego do obowiązków domowych. W końcu zabierze się za prowadzenie domu!

Separacja małżonków trwała ponad rok. Mówi się, że nie mogli dojść do porozumienia w kwestiach WYCHOWAWCZYCH. Marcin miał spędzać za mało czasu z dziećmi. Podobno każdą wolną chwilę poświęcał na pracę. Rodzina była na dalszym planie. Co więcej, wszystkim w domu Marta zajmowała się sama. Mąż nie był skory do pomocy. Tego było dla wyzwolonej małżonki za wiele.

Marta wraz z dziećmi wyprowadziła się do sopockiego mieszkania odziedziczonego po rodzicach. Dopiero wtedy Dubieniecki zrozumiał swój BŁĄD. Wcześniej nie wierzył, że żona może rzeczywiście go porzucić. Jest przecież praktykującą katoliczką. Przeliczył się.

Sytuacja uległa poprawie, kiedy Marcin obiecał, że będzie poświęcał więcej uwagi wychowaniu córek. Ostatecznie Martę miał przekonać obietnicą, że pomoże jej w obowiązkach domowych. Jest nawet w stanie całkowicie ją ZASTĄPIĆ. Czyżby to koniec błyskotliwej kariery Dubienieckiego? A może mąż przejmie rolę kury domowej, żeby umożliwić żonie powrót na salony?

Komentarze