Wtorek, 16 kwietnia 2013, 12:14

Figura będzie siedzieć!

prawda
fałsz
Figura będzie siedzieć!
foto: mwmedia.pl
Po miesiącach procesu, Katarzyna Figura wreszcie usłyszała wyrok za jazdę po pijaku. Kariera aktorki wisi na włosku. Tak samo, jak jej prawo do opieki nad dziećmi.

Wszystko zaczęło się w sierpniu zeszłego roku w mieście Canandainua w stanie Nowy Jork. Aktorka wybrała się na elegancką kolację, a wieczór skończyła NA POSTERUNKU! Niewinny wypad zamienił się w dramat.

Figura zjawiła się w mieście, żeby odebrać dzieci z wakacji u ojca. Po spotkaniu, rodzina postanowiła udać się do pobliskiej restauracji na pożegnalną kolację. To miało być zwykły, rodzinny wieczór. Zachowanie aktorki zamieniło je w dramat.

Na początek nie mogła powstrzymać się od wypicia 3 butelek wina. Później było już tylko gorzej.. Kłótnia z mężem przerodziła się w przepychankę. Na koniec Figura zabrała dzieci, pijana wybiegła z restauracji i wsiadła za kierownicę.

To cud, że nikomu nic się nie stało! Dzięki szybkiej reakcji męża, już po kilku kilometrach aktorkę zatrzymała policja. ZATACZAJĄC SIĘ, wysiadła z samochodu i krzyczała, że nie odda dzieci a jej mąż to skończony idiota.

Po miesiącach procesu, sąd zadecydował o skazaniu Figury na 6 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na rok. Do tego zapłaci sporą grzywnę - 1000 $ i pokryje koszty sądowe.

Aktorkę dobił fakt, że mąż próbuje ODEBRAĆ JEJ PRAWO DO OPIEKI NAD DZIEĆMI. Prawdopodobnie mu się uda.

Komentarze