Czwartek, 13 września 2012, 13:32

LATAMI się nad nią ZNĘCAŁ. Psychicznie i fizycznie!

prawda
fałsz
LATAMI się nad nią ZNĘCAŁ. Psychicznie i fizycznie!
foto: mwmedia.pl
Kiedy wyszło na jaw, że Katarzyna Figura się rozwodzi świat show biznesu zahuczał od plotek. W kuluarach wciąż krążyły kolejne doniesienia o prawdziwym powodzie rozwodu. Romans, zdrada, inna kobieta, a może mężczyzna, w końcu Figura jest niczego sobie. SZOKUJĄCA prawda okazuje się zupełnie inna. Aktorka BYŁA BITA I PONIŻANA!

O kryzysie w małżeństwie aktorki mówiło się już od dawna, jednak ona sama zapewniała w wywiadach, że wszystko jest w porządku. Teraz prawda wyszła na światło dzienne, a Figura postanowiła opowiedzieć o latach upokorzeń i cierpień. W najnowszym numerze Vivy czytamy, że mąż znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie!

- Przez lata ukrywałam jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to! W końcu postanowiłam się wyzwolić - mówi Figura.

Aktorka dodaje, że zrobiła to przede wszystkim ze względu na dzieci. Z Kaiem Schoenhalsem ma dwie córki: 10-letnią Koko i 7-letnią Kaszmir.

- Od lat jestem samotna i zmęczona. Wreszcie odważyłam się to wyrazić. Doznałam oczyszczenia. Zrozumiałam, że wszystko w życiu jest po coś. Wiem, że wiele kobiet jest w podobnej sytuacji, tylko one nie mają odwagi, żeby wołać o pomoc. Dlatego opowiadam moją historię, by dać im siłę i wiarę, że one też mogą zmienić swoje życie - wyznaje aktorka.

Trochę zdumiewa fakt, że Figura postanowiła dokonać swojego "oczyszczenia" na łamach kolorowego magazynu. Ale w końcu cel uświęca środki. Czego jeszcze dowiemy się o jej na pozór idealnym małżeństwie?

Komentarze