Niedziela, 8 stycznia 2012, 19:46

Madonna PRZEKUPUJE rodzinę swojego młodego kochanka!

prawda
fałsz
Madonna PRZEKUPUJE rodzinę swojego młodego kochanka!
foto: allaboutmadonna.com
Madonna okazała się być bardzo hojna dla rodziny swojego dwudziestoczteroletniego kochanka Brahima Zaibata. Piosenkarka wydała przeszło 100 tysięcy dolarów na wakacyjny pobyt matki chłopaka i pięciorga spośród jego kuzynostwa. Dodajmy, że przebywali w hotelu o naprawdę wysokim standardzie. Czyżby w ten sposób próbowała przekupić jego rodzinę i odwrócić ich uwagę od tego, że między parą zakochanych jest prawie 30 lat różnicy?!

Wesoła gromada spędziła wczasy na południu Francji. Gdyby nie szczodrość królowej popu, rodziny Brahima nie byłoby stać na tak luksusową podróż. Hotel Du Cap, w którym się zatrzymali to zakwaterowanie z naprawdę wysokiej półki!

Możemy sobie wyobrazić, jakie wrażenie wywarł gest Madonny na rodzinie Zaibata. Szczególnie, że piosenkarka spełniała ich wszystkie zachcianki podczas wyjazdu. Jak donosi brytyjska gazeta „The Sun”, wokalistka pokryła między innymi rachunki za posiłki w restauracji, w której obiad dla jednej osoby kosztuje nawet ponad 1000 funtów. To musiało im zaimponować!

Czy starania Madonny odniosły skutek, a rodzina Brahima uległa tej "małej"próbie przekupstwa?

foto: zimbio


foto: zimbio


foto: zimbio


foto: zimbio


foto: zimbio


BF

Komentarze

Gość 29 maja 2012 15:50
ach ta to ma życie
Gość 11 stycznia 2012 20:15
Po prostu kupila sobie Murzynka :D
Gość 9 stycznia 2012 19:59
Przykre ze w dzisiejszych czasach za pieniądze mozna ludzi kupić, to gorsze niz niewolnictwo bo okryte hipokryzją
Gość 9 stycznia 2012 09:28
zazdrościsz mu czego?Rozumiem że chodzi o to,że chłopczyk korzysta z zycia do woli i bierze garściami to co to stare próchno mu może dac....Wsadzać k*tasa do takiej przeoranej wywłoki to trzeba byc chyba na chaju!!!Innej opcji nie ma!
Gość 8 stycznia 2012 21:12
SPOKO, zazdroszczę mu :)))