Piątek, 28 września 2012, 11:43

Pierwszy mąż Figury TEŻ SIĘ NAD NIĄ ZNĘCAŁ?!

prawda
fałsz
Pierwszy mąż Figury TEŻ SIĘ NAD NIĄ ZNĘCAŁ?!
foto: mwmedia.pl
Katarzyna Figura przyznała publicznie, że jej mąż jest niebezpiecznym sadystą, który przez wiele lat znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Aktorka wyznała, że Schoenhals kopał ją, bił, opluwał i maltretował. Restaurator był agresywny również wobec ich dzieci.

Teraz wychodzi na jaw, że aktorka nie była szczęśliwa także w pozostałych związkach. Wygląda na to, że Figura miała pecha i trafiała na samych tyranów.

Jej małżeństwo z Janem Chmielewskim, z którym ma syna Aleksandra było pełne zawiści i chorobliwej zazdrości. Magazyn Pani opublikował artykuł na ten temat. W rozmowie z dziennikarką fotograf Jerzy Kośnik, który zrobił Figurze niezwykle seksowne i drapieżne zdjęcia, wspominał o toksycznej wręcz zazdrości Chmielewskiego.

- Nienawidził, gdy się rozbierała. Kiedy jechała do mnie na sesję, wypuszczał jej powietrze z kół - przyznał fotograf.

To jednak nie koniec! Podobno pierwszy mąż Figury również JĄ BIŁ! Osoby z otoczenia aktorki wspominają, jak przychodziła na plan filmowy cała posiniaczona.

- Mąż ją bił. Gdy kręciła "Pociąg do Hollywood", przyszła pewnego razu na plan tak pobita, że przez kilka dni można było filmować ją tylko od tyłu - czytamy w Pani.

Nie dziwi nas to, że aktorka wciąż dobierała sobie nieodpowiednich mężczyzn. Najbardziej zdumiewa fakt, że przez tyle lat tolerowała i znosiła ich zachowanie! Przypomnijmy, że w małżeństwo z Kaiem trwało 12 lat! Figura przyznała, że przez cały ten czas mąż znęcał się nad nią.

Komentarze