Środa, 10 października 2012, 14:32

Kisio o bezdomnej matce: ONA KŁAMIE!

prawda
fałsz
Kisio o bezdomnej matce: ONA KŁAMIE!
foto: mwmedia.pl
Wczoraj pisaliśmy o wywiadzie, który ukazał się w tygodniku "Twoje Imperium". Matka Aleksandry Kisio wyznała w nim, że CÓRKA WYRZUCIŁA JĄ Z DOMU, jej chłopak WYZYWAŁ JĄ I PONIŻAŁ. Aktorka z kolei twierdzi, że to WSZYSTKO KŁAMSTWA i POMÓWIENIA.

W wywiadzie Izabela Kisio-Skorupa opowiedziała o kłótni z córką i o tym, jak ta ZMIENIŁA ZAMKI W ICH WSPÓLNYM MIESZKANIU i pozostawiła kobietę bez środków do życia. Teraz musi koczować u znajomych, bo nie stać jej na wynajęcie swojego mieszkania.

Matka Aleksandry Kisio zwierzyła się także z tego, że chłopak jej córki WYZYWAŁ ją i PONIŻAŁ.

- Łukasz nigdy za mną nie przepadał, zawsze zachowywał się wobec mnie nieelegancko, poniżał mnie, niejednokrotnie wyzywał - oskarża w wywiadzie.

Po ostrych słowach matki, które przedstawiły obraz prawdziwej patologii w rodzinie Kisio, aktorka postanowiła wydać oświadczenie. Zapewnia w nim, że jej matka KŁAMIE i jak mogliśmy przypuszczać - GROZI PROCESEM SĄDOWYM.

"Oświadczam, że artykuł który pojawił się w gazecie Twoje Imperium jest kłamstwem i opiera się na jednostronnych pomówieniach. Moje relację z matką są moją prywatną sprawą i nie zamierzam się na ten temat wypowiadać publicznie. Jeżeli pomówienia nadal będą kierowane w moją stronę przez jakąkolwiek gazetę lub portal internetowy sprawę skieruję na drogę sądową"

Te "pomówienia i kłamstwa" nie są jednak wymysłem żadnej gazety ani portalu, tylko słowami jej matki, więc Kisio powinna chyba jej zagrozić procesem? Swoją drogą, do jakich awantur i kłótni musiało między nimi dochodzić, że matka aktorki postanowiła opowiedzieć wszystko tabloidom?

Komentarze