Czwartek, 24 maja 2012, 10:00

Koroniewska i Dowbor znowu RAZEM?

prawda
fałsz
Koroniewska i Dowbor znowu RAZEM?
foto: mwmedia.pl
Rozstanie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej było szokiem w świecie polskiego show biznesu. W końcu para od 9 lat tworzyła szczęśliwy związek, który uchodził wręcz za idealny. Prezenter telewizyjny bardzo szybko znalazł sobie pocieszycielkę. Natomiast Joasia bardzo przeżyła rozstanie z ukochanym. Długo nie mogła poradzić sobie z nową sytuacją, ale w końcu udało jej się stanąć na nogi.

Mało tego, jak donosi „Show”, para nadal się spotyka! I nie są to spotkania tylko i wyłącznie ze względu na dziecko. Joasia i Maciej zdecydowali zapisać się na terapię dla par. Czyżby celebryci dali sobie jeszcze jedną szansę?

Na pomysł z terapią wpadła matka Maćka, która uwielbia Joasię i od samego początku była przeciwna ich rozstaniu. To dobry znak! Para ma duże szanse na odbudowanie relacji. Dowbor zrozumiał, co stracił i chce to naprawić. Czy uda mu się przeprosić ukochaną? Jak na razie wszystko wskazuje na to, że Joasia jest zachwycona, tym bardziej, że aktorce bardzo zależy na rodzinnym szczęściu.

Jak sądzicie, czy Joanna i Maciek wrócą do siebie?

Komentarze

fghdyh 29 maja 2012 16:58
tak !wrócą do siebie !!!:)