Sobota, 19 stycznia 2013, 10:00

Matka Kim ZABRANIA JEJ SIĘ ROZWIEŚĆ!

prawda
fałsz
Matka Kim ZABRANIA JEJ SIĘ ROZWIEŚĆ!
foto: posh24.com
Kim Kardashian znajduje się w dość nieciekawej sytuacji. Celebrytka prawnie wciąż jest żoną Krisa Humphriesa, ale ojcem jej dziecka jest jej nowy partner Kanye West. Okazuje się, że Kim chciałaby szybko doprowadzić swój rozwód do końca, godząc się na warunki męża, ale NIE POZWALA NA TO JEJ MATKA!

Humphriesowi nie zależy na tym, żeby wyciągnąć od Kim jakieś pieniądze. Sportowiec chce jedynie, żeby przeprosiła go publicznie, a przed sądem przyznała, że ślub był elementem promocji, a jej uczucia były nieszczere. Wtedy mogłaby uzyskać anulowanie małżeństwa, na co Kris bardzo chętnie by się zgodził.

Zagraniczne media donoszą, że Kim jest skłonna pójść na taki układ, tym bardziej, że jest w ciąży z innym. Ale najprawdopodobniej do tego nie dojdzie, bo... zabrania jej tego matka, Kris Jenner.

- Kim już dawno doszła do wniosku, że powinna anulować to małżeństwo, bo chce iść dalej. Kris jednak wciąż zabrania jej tego zrobić, gdyż uważa, że zrujnowałoby to wizerunek całej firmy Kardashianów. Martwi się reakcją mediów, która na pewno będzie negatywna, a także krytyką, która na pewno na nich spadnie. To mogłoby zrujnować jej reputację - informuje magazyn Radar.

Szkoda, że Kris Jenner nie martwiła się reputacją rodziny, kiedy sprzedawała mediom DOMOWĄ TAŚMĄ PORNO SWOJEJ CÓRKI!

Komentarze