Piątek, 1 lutego 2013, 13:43

Kanye BRZYDZI SIĘ PORODU! Nie będzie brał w tym udziału

prawda
fałsz
Kanye BRZYDZI SIĘ PORODU! Nie będzie brał w tym udziału
foto: Facebook
W dzisiejszych czasach obecność ojca przy porodzie jest już praktycznie codziennością. Tatusiowie chcą towarzyszyć swoim partnerkom w tych ważnych chwilach i chcą być przy narodzinach swoich pociech, aby razem z nim przeżywać ten moment. Niestety nie wszyscy czują, że powinni.

Raper Kanye West zapowiedział, że nie weźmie udziału w narodzinach swojego pierwszego dziecka. Kim Kardashian już wybrała szpital, w którymych chce urodzić i przekonuje Kanye, żeby był przy niej przez cały czas. On niestety jest nieugięty i nie chce nawet o tym słyszeć.

- Kanye cały czas ją wspiera w ciąży. Nie wydaje mu się jednak, by dał radę znieść widok porodu. Brzydzi się. Jest mu wstyd, ale łatwo mdleje na widok krwi. Przeraża go myśl o oglądaniu porodu. Boi się, że to pogorszy tylko stan Kim - mówi jego znajomy.

- Kim się z niego śmieje i nazywa go tchórzem. Powoli zastanawia się, czy nie zaprosić na salę porodową swoich sióstr i matki. Kourtney i Kris mają przecież doświadczenie w rodzeniu dzieci - dodaje.

Ciekawe czy celebrytka zastanawia się również nad sprowadzeniem ekipy telewizyjnej, jak to było w przypadku jej siostry.

Komentarze