Środa, 2 stycznia 2013, 12:59

Kim Kardashian: CIĄŻA BOLI!

prawda
fałsz
Kim Kardashian: CIĄŻA BOLI!
foto: Facebook
Kim Kardashian nie marnuje ani chwili i już sprzedaje swoją ciążę. Wprawdzie spontaniczne ogłoszenie przez Kanye Westa, że będą mieli dziecko nieco popsuło jej szyki i zapewne pozbawiło kilku tysięcy dolarów, ale celebrytka już nadrabia straty.

Ciąża Kim jest jednym z większych wydarzeń minionego roku. Gwiazda seks taśmy z pewnością chciała sprzedać informację o swoim stanie błogosławionym, ale Kanye ją zaskoczył i na jednym ze swoich koncertów wyznał, że spodziewają się dziecka.

Kim zapewne nie była zachwycona, bo straciła szansę na łatwy zarobek. Szybko się jednak pozbierała i już nadrabia zaległości w tabloidach.

32-letnia gwiazda reality show udzieliła obszernego wywiadu w programie Entertainment Tonight, w którym to stwierdziła, że CIĄŻA JEST BOLESNA i że cierpi już na poranne mdłości.

- Nie powiedziałabym, że to było proste. Kiedy kobiety mówią, że ciąża jest fajna i bardzo lubią ten stan, ja się z tym nie zgadzam. To nie takie łatwe, jak się wszystkim wydaje. To jest, no wiesz, sporo bólu. Dużo różnego bólu, który narasta - powiedziała celebrytka.

Para nie zna jeszcze płci dziecka, bo na to jest za wcześnie. Jednak Kim przyznała, że wolałaby wiedzieć, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Komentarze

Gość 6 stycznia 2013 01:17
Ja tam ją rozumiem, sama nie chcę byc w ciąży i nie będę, bynajmniej nie pozwolę na s e x bez gumki.