Środa, 2 stycznia 2013, 12:59

Kim Kardashian: CIĄŻA BOLI!

prawda
fałsz
Kim Kardashian: CIĄŻA BOLI!
foto: Facebook
Kim Kardashian nie marnuje ani chwili i już sprzedaje swoją ciążę. Wprawdzie spontaniczne ogłoszenie przez Kanye Westa, że będą mieli dziecko nieco popsuło jej szyki i zapewne pozbawiło kilku tysięcy dolarów, ale celebrytka już nadrabia straty.

Ciąża Kim jest jednym z większych wydarzeń minionego roku. Gwiazda seks taśmy z pewnością chciała sprzedać informację o swoim stanie błogosławionym, ale Kanye ją zaskoczył i na jednym ze swoich koncertów wyznał, że spodziewają się dziecka.

Kim zapewne nie była zachwycona, bo straciła szansę na łatwy zarobek. Szybko się jednak pozbierała i już nadrabia zaległości w tabloidach.

32-letnia gwiazda reality show udzieliła obszernego wywiadu w programie Entertainment Tonight, w którym to stwierdziła, że CIĄŻA JEST BOLESNA i że cierpi już na poranne mdłości.

- Nie powiedziałabym, że to było proste. Kiedy kobiety mówią, że ciąża jest fajna i bardzo lubią ten stan, ja się z tym nie zgadzam. To nie takie łatwe, jak się wszystkim wydaje. To jest, no wiesz, sporo bólu. Dużo różnego bólu, który narasta - powiedziała celebrytka.

Para nie zna jeszcze płci dziecka, bo na to jest za wcześnie. Jednak Kim przyznała, że wolałaby wiedzieć, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka.

Komentarze

Gość 9 stycznia 2013 17:45
"Para nie zna jeszcze płci dziecka, bo na to jest za wcześnie. Jednak Kim przyznała, że wolałaby wiedzieć, czy będzie to chłopiec, czy dziewczynka."

Przed pierwszym czy nie powinno być przecinka !
Gość 6 stycznia 2013 01:17
Ja tam ją rozumiem, sama nie chcę byc w ciąży i nie będę, bynajmniej nie pozwolę na s e x bez gumki.