Środa, 14 listopada 2012, 14:59

Selena Gomez NIE WYBACZY MU ZDRADY!

prawda
fałsz
Selena Gomez NIE WYBACZY MU ZDRADY!
foto: tumblr.com
Pogłoski o zdradzie i romansie Justina Biebera z modelką Barbarą Palvin mają więcej wspólnego z prawdą, niż wszystkim się wydawało. Dziewczyna gwiazdora Selena Gomez zakończyła ich związek, rzekomo z powodu "zbyt napiętego grafiku zajęć". Na jaw wyszły jednak jeszcze inne fakty, które mogły wpłynąć na decyzję o rozstaniu.

Okazuje się, że Selena zostawiła Justina z powodu JEGO ZDRADY! Piosenkarz jednak postanowił walczyć o ich związek. Podobno przepraszał Selenę w smsach i mailach, ponieważ ta nie odbierała jego telefonów. Chciał się z nią nawet spotkać i pojechał do jej willi, ale nikt nie otworzył mu drzwi. Justin kontaktował się nawet z menadżerem gwiazdy i prosił go, by ten porozmawiał z Seleną. Na nic się jednak zdały jego wysiłki.

Gomez wcale nie roni łez po rozbitym związku i rzuciła się w wir imprez. Gwiazda pojawiła się na Glamour Women Of The Year Award uśmiechnięta, promienna i zadowolona z życia.

Zagraniczne media cytują znajomych Seleny, którzy twierdzą, że aktorka NIGDY NIE WYBACZY JUSTINOWI ZDRADY i że był to związek bez przyszłości, bo dla niego ważniejsza była kariera, a nie ona.

Komentarze

Lenax 23 stycznia 2013 13:02
Aaaaaaale bzdury. Makabra. On jej nie zdradził, nie przepraszał. Jak ja nienawidzę takich plot. Skoro ja tak przeżywam nieprawdziwe informacje, to podziwiam wszystkie sławne osoby że wytrzymują takie bzdury. Porażka.