Piątek, 11 stycznia 2013, 14:43

Gwiazdor BBC NIENASYCONYM i BRUTALNYM PRZESTĘPCĄ SEKSUALNYM!

prawda
fałsz
Gwiazdor BBC NIENASYCONYM i BRUTALNYM PRZESTĘPCĄ SEKSUALNYM!
foto: Wikimedia Commons
Kilka miesięcy temu mieszkańcami Wysp wstrząsnął skandal pedofilski z udziałem jednego z najpopularniejszych dziennikarzy stacji BBC. Nieżyjący już dziś Sir Jimmy Savile GWAŁCIŁ I MOLESTOWAŁ 9-letnie oraz 10-letnie dziewczynki, które postanowiły opowiedzieć o swoim koszmarze już jako dorosłe kobiety!

Pedofilskie zachowania gwiazdora, który wykorzystywał swoją pozycję oraz dostęp do dzieci miały trwać od końca lat 50-tych aż do 80-tych. Po trzech miesiącach śledztwa funkcjonariusze doszli do szokujących wniosków. Przez 40 lat swojej kariery Savile molestował seksualnie ponad 450 osób!

Prokuratura ujawniła, że dziennikarz skrzywdził osoby w wieku od 8 do 47 lat, a ostatnie oskarżenie zostało wniesione w 2006 roku, kiedy 79-letni pedofil próbował zgwałcić... 13- i 16-latkę.

- Był nienasyconym, brutalnym przestępcą seksualnym, który wykorzystywał swój status gwiazdy, żeby pozostać poza wszelkimi podejrzeniami i uniknąć odpowiedzialności. Śledztwo w sprawie Savile'a zostało wszczęto dopiero w 2009 roku, kiedy policja zaczęła poważnie traktować zeznania jego ofiar - relacjonuje The Sun.

Prokurator prowadzący sprawę przeprosił za uchybienia w śledztwie popełnione przez swoich poprzedników i zapewnił, że tym razem dołoży wszelkich starań, aby ofiary pedofila zaznały spokoju.

Komentarze