Czwartek, 24 stycznia 2013, 14:32

Justin ZDRADZAŁ Selenę! Był na HAJU i PRZESPAŁ SIĘ z inną!

prawda
fałsz
Justin ZDRADZAŁ Selenę! Był na HAJU i PRZESPAŁ SIĘ z inną!
foto: haveuheard.net
Selena Gomez ostatecznie zakończyła związek z Justinem Bieberem. Młodej gwieździe przeszkadzało, że piosenkarz jest niedojrzały, ma huśtawkę nastrojów i zachowuje się, jak rozkapryszone dziecko. Wygląda jednak na to, że powód rozstania był o wiele bardziej poważny. Justin PRZESPAŁ SIĘ Z INNĄ DZIEWCZYNĄ!

Na światło dzienne wyszło kolejne doniesienia, które mogą świadczyć o tym, że to ZDRADA JUSTINA była głównym powodem zakończenia tego związku. W najnowszym numerze Star Magazine ukazał się obszerny materiał, w którym opisany został upojny wieczór, który 19-letni Bieber spędził z 22-letnią studentką pielęgniarstwa.

Piosenkarz i Milyn "Mimi" Jenson poznali się 21 grudnia na Olimpic Blvd. w Hollywood. Razem z nimi było kilku znajomych Biebera. Jak relacjonuje Star Magazine najpierw pojechali kupić marihuanę, później do McDonalds’a po jedzenie. Następnie wrócili do hotelu.

- W hotelu palili trawkę i popijali ją alkoholem. Później przenieśli się do luksusowego domu Biebera w Calabasas. Justin zwierzał się ze swojej słabości do tatuaży i środków uspokajających. Mówił też, że chciałby stworzyć w tym domu pokój przeznaczony tylko do brania narkotyków - opisuje przebieg imprezy źródło tabloidu.

Potem Justin chciał oprowadzić Mimi po domu i pokazać jej "piękny widok z okien w salonie". Po chwili doszło między nimi do gorącego seksu.

- Byli kompletnie zjarani. Powiedział, że "chce poczuć, jak smakuje" i zaczął całować ją po szyi i policzkach. Była zaskoczona, ale i zadowolona. . Nie trwało to długo, chociaż Mimi miała nadzieję na ciąg dalszy. Później szybko wyszła, mimo że jej o to nie poprosił. Czuła jednak, że powinna to zrobić - podaje informator.

Sam zainteresowany oczywiście sprawy nie skomentował, ale Mimi twierdzi, że Justin "zachowywał się tak, jakby nie miał dziewczyny".

Komentarze

Pauline 20 marca 2013 08:15
Pokój do brania narkotyków i zdrada? Tego się po nim nie spodziewałam. Był takim niewinnym chłopczykiem, a kto z niego wyrósł?
Gość 13 lutego 2013 20:41
dupek
bogaci! mogą łatwo wziąć od lekarza leki uspokajające czy inne ale jak normalny człowiek pójdzie to lekarz ma cię gdzieś. i narkotyki. eh
Gość 7 lutego 2013 23:20
bo to kurr dziecko
Gość 6 lutego 2013 15:00
No i dobrze Justin nie był wart Seleny!! To był taki ciołek który myślał że jest fajny bo śpiewa i wyrywa laski :O
Gość 24 stycznia 2013 19:35
może się gówniarz przedwcześnie spuścił