Wtorek, 22 stycznia 2013, 15:37

Justin wciąż KOCHA Selenę! Będzie o nią walczył?

prawda
fałsz
Justin wciąż KOCHA Selenę! Będzie o nią walczył?
foto: fanpop.com
Justin Bieber nie potrafi chyba zrozumieć odrzucenia. Pomimo że Selena Gomez zakończyła związek z gwiazdorem, ten wciąż próbuje ją odzyskać. Nie pomaga nawet fakt, że piosenkarka umawia się już z innym chłopakiem! Justin twierdzi, że BĘDZIE O NIĄ WALCZYŁ.

- Justin nadal ją kocha. Nie odpuści! Natomiast Selena ma go już dość. Zaczęła spotykać się z Lukiem Braceyem, aby Justin w końcu przestał ją prosić o kolejną szansę - donosi magazyn Star.

Justin nie potrafi znieść smaku porażki. Za wszelką ceną chce odzyskać Selenę, która ma go już powyżej dziurek w nosie. Na jego Twitterze pojawił się wczoraj wpis sugerujący, że będzie walczył o serce Seleny. Oby się nie przeliczył...

Komentarze

Gość 27 stycznia 2015 10:48
plus na selyeny dobrze mu tak a ona sie pocieszy lub juz jest pocieszona biedna jesli on zacznie o nia walczyc
Gość 23 stycznia 2013 13:37
dlatego kreci beke ze go nie chce zeby dalej o nich pisali a jak i to ucichnie to wroci bo znow bedzie o niej klosno i bedzie kasiora. banda debili
Gość 23 stycznia 2013 12:56
Żadnego takiego tweeta nie było, po kolejne ona go nie rzuciła tylko razem uzgodnili że to nie ma dalej sensu i że się rozstają, on o nią walczyć nie będzie, a taka prawda że ona bez niego już nie będzie niczym ciekawym dla mediów. Tadam, koniec dopływu kasy z opublikowanych materiałów w gazetach o niej i o Justinie.