Niedziela, 6 stycznia 2013, 14:00

Piosenkarka PONIŻYŁA SWOJĄ MŁODSZĄ SIOSTRĘ!

prawda
fałsz
Piosenkarka PONIŻYŁA SWOJĄ MŁODSZĄ SIOSTRĘ!
foto: mwmedia.pl
Przyrodnia siostra Dody, Paulina, która jest owocem romansu ojca piosenkarki, nie ma łatwego życia. W tej trudnej sytuacji i medialnej nagonce z pewnością nie pomaga jej Doda, która PUBLICZNIE PONIŻYŁA DZIEWCZYNKĘ I JEJ MATKĘ.

Piosenkarka stwierdziła, że matka dziewczyny celowo próbowała rozbić małżeństwo jej rodziców i skoro "ROZKŁADAŁA NOGI PRZED ŻONATYM MĘŻCZYZNĄ" to ani jej ani Paulinie nie należy się szacunek czy współczucie.

Doda oficjalnie przyznała, że NIE MA ZAMIARU POMAGAĆ "TYM KOBIETOM" w trudnej sytuacji finansowej. Na alimenty ojca 13-letnia Paulinka też nie ma co liczyć, bo Rabczewski nie chciał płacić nawet 500zł miesięcznie na córkę.

Dziewczynka jest bardzo wrażliwa i świadoma medialnego poniżenia, jakie zafundowała jej bogata przyrodnia siostra. Jej znajomi mówią, że bardzo ciężko zniosła słowa Dody. Podobno nastolatka PRZEPŁAKAŁA CAŁE ŚWIĘTA!

- Ta biedna dziewczyna przepłakała święta. Przecież ona ma zaledwie 13 lat i to, co powiedziała jej własna siostra było bardzo niesprawiedliwe - opisuje tygodnik Rewia.

Komentarze

dds 13 stycznia 2013 14:33
medialna nagonka zaczeła się od wywiadu jakiego paulinka i jej mamuśka udzieliły w gazecie.
pixi81 12 stycznia 2013 10:19
Rabczewska niech nie ocenia innych niech sama na siebie popatrzy. Nic konkretnego sobą nie reprezentuje ubliżając dziecku.