Środa, 2 stycznia 2013, 13:19

NIE CHCE JEJ SPOTYKAĆ na imprezach!

prawda
fałsz
NIE CHCE JEJ SPOTYKAĆ na imprezach!
foto: mwmedia.pl
Mikołaj Krawczyk tak wstydzi się swojego zachowania wobec Anety Zając, że unika jej za wszelką cenę. Aktor nie chce spotykać matki swoich dzieci nawet na zawodowych imprezach!

Polsat świętował ostatnio 20-lecie swojego istnienia. Na imprezie z tej okazji pojawiły się wszystkie gwiazdy stacji. Pech chciał, że Mikołaj Krawczyk przyszedł na galę razem z Agnieszką Włodarczyk i spotkał tam... Anetę Zając!

Aktor zawsze wcześniej wypytuje organizatorów, czy jego była partnerka pojawi się na danej imprezie. Teraz najwidoczniej przypuszczał, że Aneta odpuści sobie bal z okazji 20-lecia stacji. Dlatego jak tylko ją zobaczył, CHCIAŁ NATYCHMIAST WYJŚĆ!

- Przez resztę wieczoru aktor był bardzo spięty. A Aneta... wręcz odwrotnie. Wyluzowana, cały czas dobrze się bawiła w towarzystwie przyjaciół z serialu. Na sali nawet nie widziała Mikołaja ani Agnieszki, bo siedzieli za nią - mówi uczestnik imprezy magazynowi Flesz.

Wygląda na to, że poczucie wstydu i wyrzuty sumienia z powodu tego, jak Krawczyk potraktował matkę swoich dzieci, nie dają mu żyć.

Komentarze

asfdsedf 6 stycznia 2013 21:14
Co za frajer.