Poniedziałek, 10 grudnia 2012, 14:27

Nergal WSTRZYKIWAŁ SOBIE KWAS!

prawda
fałsz
Nergal WSTRZYKIWAŁ SOBIE KWAS!
foto: mwmedia.pl
Nergal, który jeszcze jakiś czas temu wyśmiewał polski show biznes i kpił z celebrytów, którzy pokazują się na okładkach kolorowych pism zmienił swoje podejście, kiedy tylko sam zasmakował popularności.

Adam Darski wybił się dzięki swojemu związkowi z Dodą i od tamtej pory próbuje "utrzymać się na topie" pozując w futrze do sesji fotograficznej, czy występując w koloratce w telewizji śniadaniowej. W końcu popularność zobowiązuje. Trzeba bywać tu i tam, znać tych, który opłaca się znać, pisywać swoje autobiografie i pokazywać w tabloidach w myśl zasady "nie ważne, jak o nas piszą, ważne, że piszą".

Ostatnio Nergala zebrało na kolejne "szokujące" wyznania. Muzyk przyznał, że korzystał z pomocy lekarze medycyny estetycznej. Na wypełnienie policzków kwasem miała go ponoć namówić "dziewczyna, z którą się spotykał".

- To jest sytuacja, którą miałem kiedyś z pewną dziewczyną. Stwierdziła, że mam zapadnięte policzki i ja muszę iść i coś sobie wstrzyknąć, żeby wypełnić to. Ja tego nie rozumiałem. Dałem sobie zrobić jeden policzek. Kur... żadnej różnicy nie widziałem, prawie nie zemdlałem. Później drugi, też żadnej różnicy nie zobaczyłem. No kwasik - wspomina Nergal programie 20m2 Łukasza.

Domyślacie się o jaką "dziewczynę" może chodzić? Była taka jedna, która dość często korzystała z "pomocy" medycyny estetycznej i wypełniała sobie usta botoksem.

Komentarze

Gość 11 grudnia 2012 14:52
ten artykuł to kwas