Czwartek, 29 grudnia 2011, 21:10

Słowny atak na Nergala! Porównany do HOMOSEKSUALISTY!

prawda
fałsz
Słowny atak na Nergala! Porównany do HOMOSEKSUALISTY!
foto: Andras Szilagyi / mwmedia.pl
Niewątpliwie Nergal stał się znany dzięki Dodzie. Jednak teraz jest on kojarzony przede wszystkim z programem „The Voice of Poland”. Po drodze była jeszcze Wodzianka, a wcześniej wyrok uniewinniający w sprawie darcia Biblii na koncercie Behemotha.

Tym niemniej, Adam Darski to obecnie jeden z polskich celebrytów. Wokalista death-metalowego zespołu zyskał sympatię widzów podczas telewizyjnego show Dwójki. Wiele osób uważa, że był on najbardziej charyzmatycznym jurorem. Niestety, w kolejnej edycji „The Voice of Poland” go nie zobaczymy.

Teraz o Nergalu znów zrobiło się głośno. Tym razem nie z powodu Wodzianki, a za sprawą białostockiego rapera Adama „PIH” Piechockiego. Nagrał on utwór „To coś więcej niż rap”. Jawnie obraża tu Darskiego porównując go do homoseksualisty.

Nergal wydaje się niewzruszony i sam dba o swoją popularność, m. in. poprzez Facebooka. Zapewne jeszcze długo będzie o nim głośno.

foto: mwmedia.plEK

Komentarze

Gość 5 maja 2017 23:05
Nie mam pojęcia kto to jest, ale do cholery, homoseksualiści to normalni ludzie
Gość 31 grudnia 2011 12:00
Doda wypromowała go w Polsce ale jemu nie udało się wypromować jej za granicą Doda chciała zaistnieć w świecie i myślała że dzięki Nergalowi jej się to uda niestety nic z tego
Gość 31 grudnia 2011 11:58
dobrze że zostawił ten blond plastik ich związek nie służył ani jemu ani jego zespołowi
Gość 31 grudnia 2011 11:57
NERGAL na prezydenta
Gość 30 grudnia 2011 13:39
Lubie Nergala. i jego muze he he