Środa, 28 listopada 2012, 15:18

WIELKA MIŁOŚĆ Weroniki Grycan to jej.... NAUCZYCIEL!

prawda
fałsz
WIELKA MIŁOŚĆ Weroniki Grycan to jej.... NAUCZYCIEL!
foto: mwmedia.pl
Nie wszystkim przypadł do gustu związek Weroniki Grycan z kubańskim muzykiem Noelem Sanchezem. I choć ona sama z tej znajomości jest bardzo zadowolona, to odmienne zdanie w tej kwestii ma jej ojciec i ... ŻONA KUBAŃCZYKA.

O romansie Grycanki z żonatym mężczyzną, który ma dwójkę dzieci od razu zrobiło się głośno w mediach. Weronika przyszła na imprezę z Noelem i choć oboje twierdzili, że są tylko przyjaciółmi, to nie zachowywali się w ten sposób.

Uśmiechnięci i objęci całowali się pozując do zdjęć. Kiedy jednak ojciec Weroniki dowiedział się, ze jej wybranek jest żonaty i ma dzieci przyznał, że nie pochwala tego związku.

Teraz okazuje się, że Noel jest nie tylko partnerem Weroniki, ale również jej NAUCZYCIELEM! Grycanka pobiera u niego korepetycje z języka hiszpańskiego, którego podobno uczy się od kilku lat. Zgadujemy, że korepetycje są bardzo owocne.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

snicers 3 grudnia 2012 14:25
hah :) Koleś ma niezły pomysł na wylansowanie siebie. Pospotykać się ze sławnym grubasem, narobić skandalu i z nikomu nieznanego muzyka trafić na pierwsze strony gazet (to co, że plotkarskich, ale ważne aby było głośno!). Teraz czekać na wielką akcję promocyjną jego nowej płyty.
xoxo :)