Niedziela, 20 maja 2012, 13:00

Grycanka w roli choreografa!

prawda
fałsz
Grycanka w roli choreografa!
foto: facebook.com
Kariera Grycanek rozwija się w oszałamiającym tempie! Kilka dni temu, pisaliśmy o nowej pracy Wiktorii w „Top model”. Teraz szansę na karierę w polskim show biznesie otrzymała jej starsza siostra Weronika.

Rozpoczęła właśnie współpracę z Michałem Wiśniewskim i oficjalnie została nową choreografką grupy „Ich Troje. Przypomnijmy, że w jednym z odcinków rozrywkowego programu „Kuba Wojewódzki”, młoda Grycanka dała popis swojego talentu i zatańczyła, co pewnie zauważył kontrowersyjny piosenkarz i postanowił sprawdzić talent dziewczyny.

Na facebookowym profilu, Michał wyznał, że nastolatka bardzo go urzekła

„Top Trendy 2012. Pierwszy raz w telewizji z nową wokalistką Justyną Panfilewicz. Nowa Choreografia do starego przeboju... "A Wszystko To Bo Ciebie Kocham" lub "Powiedz". W końcu wygraliśmy ten festiwal, 1 edycję w 2003 roku. Dziękujemy Polsat. Naszym choreografem, który pewnie da z siebie wszystko jest Weronika Grycan. Zajebista dziewczyna pełna miłości do tańca. Ciekawość mnie zżera”.

Talent Weroniki będziemy mogli podziwiać już niebawem, na koncercie „Top Trendy”. Czym zaskoczy młoda Grycanka? Jak sprawdzi się w wymarzonej roli?

Znając możliwości Wiśniewskiego i ogromne chęci wschodzącej celebrytki, możemy spodziewać się naprawdę wszystkiego!

foto: facebook.com

Komentarze

Gość 21 maja 2012 15:40
OMG! SZOK!!!