Czwartek, 29 listopada 2012, 13:36

Jared Leto GŁODZI SIĘ dla roli!

prawda
fałsz
Jared Leto GŁODZI SIĘ dla roli!
foto: thesuperficial.com/
Nie raz już byliśmy świadkami tego, jak znane aktorki stosowały drastyczne środki, aby przygotować się do nowej roli. Głodziły się, ścinały włosy, a nawet przebywały w otoczeniu ludzi, których miały zagrać w filmie. Te niebezpieczne "przygotowania" dotyczą także mężczyzn.

Całkiem niedawno pisaliśmy, że Matthew McConaughey stosował niezwykle drastyczną dietę, która zaprowadziła go praktycznie na skraj anoreksji. Aktor odchudzał się dla roli w filmie Dallas Buyers Club.

Teraz kolej przyszła na Jareda Leto, który w swoim najnowszym filmie wcieli się w rolę transwestyty chorego na AIDS. Gwiazdor przeszedł na drakońską dietę, NIE PRZYJMUJE ŻADNYCH POKARMÓW, a jedynie pije wodę. Raz w tygodniu może ZJEŚĆ NISKOKALORYCZNY POSIŁEK!

- Na początku ciało przechodzi przez dziwne etapy. Czasem trudno jest wytrzymać cały dzień tylko na wodzie - wyjaśnił Leto magazynowi Vulture.

Cóż, przy tak drastycznym sposobie "tracenia na wadze" nie dziwi fakt, że ciało gwiazdora tak źle znosi dietę. Jared WYGLĄDA JAK KOŚCIOTRUP! Ale jego zdaniem dzięki odchudzaniu nabył " niemal kobiecą figurę", która z pewnością pomoże mu wykreować wiarygodną postać w filmie.

foto: collider.com


foto: collider.com


foto: collider.com


foto: collider.com

Komentarze