Środa, 28 listopada 2012, 15:10

PIJE I PALI, a ma DOPIERO 17 lat!

prawda
fałsz
PIJE I PALI, a ma DOPIERO 17 lat!
foto: mwmedia.pl
O tym, że nastoletnim gwiazdom wolno więcej, niż zwykłym dzieciakom wiadomo było już od dawna. To właśnie dlatego Ewce Farnej upiekło się prowadzenie po pijaku. Teraz do grona tych "wybranych" dołączył Maciej Musiał.

"Fakt" wyśledził nastolatka na imprezie w jednym z warszawskich klubów. Okazało się, że Musiał BEZ PROBLEMÓW MOŻE KUPIĆ SOBIE PIWO, choć ma dopiero 17 lat! To jeszcze nie wszystko. Zszokowany tabloid donosi również, że chłopak PALI PAPIEROSY.

Przez takie zachowanie Musiał staje się złym przykładem dla nastolatków w jego wieku.

- Zadowolony z siebie chłopak popijał w najlepsze browara i wychodził co jakiś czas na dymka. A przecież powinien pamiętać, że dla wielu młodych ludzi jest on wzorem do naśladowania. Serialowy Tomek jest w takim wieku, kiedy człowiekowi wydaje się, że zjadł już wszystkie rozumy i że wszystko mu wolno. Takie podejście do życia często kończy się problemami. - czytamy w tabloidzie.

I choć takie zachowania trzeba piętnować, to nie od dziś wiadomo, że sławnym wolno więcej.

Komentarze

(.)(.) 28 lipca 2015 21:27
A chój mnie to obchodzi. Może se zdechnąć -,-
Gość 9 grudnia 2012 12:10
hahahahhahahahahhahahhahahahhahahhahahahahhahha xD strasznexD
vasil90 7 grudnia 2012 20:25
prawda jest jedna on jet w pewien sposób uprzywilejowany przez to że jest gwiazdą i dlatego wszystko mu wolno.Jesteś sławny pokazują cie w telewizji i masz kasę to możesz robić co chcesz i nikt ci nic nie zrobi bo wiedzą że możesz więcej niż oni.