Wtorek, 30 października 2012, 13:53

Doda poszła DO ŁÓŻKA Z FOKUSEM!

prawda
fałsz
Doda poszła DO ŁÓŻKA Z FOKUSEM!
foto: mwmedia.pl
Fokus wraz z Dodą wspólnie nagrali kawałek "Fuck it". W sieci pojawił się właśnie zwiastun teledysku. Raper siedzi na łóżku, a wokół niego skacze rozbawiona piosenkarka. Rabczewska wchodzi mu na barana i razem "tarzają się" w pościeli.

Pod zwiastunem teledysku na YouTube pojawiły się negatywne komentarze pod adresem rapera. Wielu jego fanów twierdzi, ze zdradził hip hop, niektórzy skreślili go po numerze z Dodą. Jeszcze inni twierdzą, że mógł być legendą, a współpracą z Rabczewską to "jak pocałunek z diabłem".

W zwiastunie widzimy rapera siedzącego na łóżku przystrojonym w różowe falbanki i poduszki. Obok niego skacze rozbawiona Doda z różowym strusim piórem. Piosenkarka włazi mu na barana, po czym oboje padają na łóżko i zaczynają tarzać się w pościeli. Zresztą zobaczcie sami!

Jak myślicie warto czekać na cały teledysk?

Komentarze

FOKUS RZĄDZISZ :) 15 listopada 2012 14:46
6+ za odwagę 6+ za tekst 6 + za wygląd jesteś zajebisty:D nie ważne z kim ważne JAK :D nie mam nic do Dody chętnie posłuchała bym jeszcze jakiegoś duetu z Tobą i DOdą :) teledysk jest pojechany podoba mi się :) widać że masz świra :D
Gość 9 listopada 2012 12:28
ale żałosne haha :D
Gość 2 listopada 2012 22:05
:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Dlaczego akurat doda przecież jest tyle innych wartościowych piosenkarek... :(((((((((((((((((((((((