Poniedziałek, 12 listopada 2012, 13:28

Zobacz GÓWNIANY teledysk Dody i Fokusa!

prawda
fałsz
Zobacz GÓWNIANY teledysk Dody i Fokusa!
foto: mwmedia.pl
Wygląda na to, że spór Dody i Fokusa o teledysk do kawałka "Fuck it" zakończy się w sądzie. Raper miał prawo do autoryzacji teledysku przez publikacją i stwierdził, że z niego skorzysta i zablokuje jego emisję. Jednak Doda, bez porozumienia z Fokusem WYPUŚCIŁA KLIP!

Mimo że początkowo przy nagrywaniu teledysku raper nie miał żadnych zastrzeżeń, to, kiedy zobaczył efekt końcowy przeraził się na tyle, że postanowił wycofać się ze współpracy z piosenkarką. Menadżerka Fokusa w publicznym oświadczeniu stwierdziła, że klip jest GÓWNIANY i MEGA AMATORSKI. "Nuda, potworny montaż, ból i żal" jak napisała na forum.

Fokus utrzymywał, że ma prawo do zablokowania emisji teledysku i z niego skorzysta, ponieważ "nie chce promować się w ten sposób". Z kolei Doda twardo stała przy swoim. Piosenkarka stwierdziła, że klip "obroni się sam" i nie rozumie "histerycznej reakcji Fokusa". Za próbę wycofania się ze współpracy "Dodzina" obwinia menadżerkę rapera, twierdzi, że to wszystko "bełkot menadżerki" i "zazdrośnicy".

Piosenkarka nie boi się prawników i wyemitowała klip bez zgody Fokusa. Zobaczcie sami, czy rzeczywiście teledysk jest GÓWNIANY I AMATORSKI?

Komentarze

enterak 30 grudnia 2012 00:51
gówniane i tyle
Lolololo 17 listopada 2012 11:11
żałosne , nigdy nie powiedziała bym że ktoś kto jest legendąpolskiego hip hopu nagra teledysk z największą dz**** .
Gość 16 listopada 2012 21:55
clip nie jest zły a doda ma świetny głos... ale TEKST...gówniana porażka
Gość 15 listopada 2012 18:40
hmm stracilam szacunek do Focusa, a doda jak zawsze jak tania dziw**
miki 13 listopada 2012 20:11
beznadziejny ! Menadżerka Focusa ma rację :D
.Laura. 13 listopada 2012 19:12
Co to jest? Jakiś pojebany tekst