Sobota, 2 czerwca 2012, 13:00

DODA chce być idolką gejów i lesbijek!

prawda
fałsz
DODA chce być idolką gejów i lesbijek!
foto: facebook.com
Dorota Doda Rabczewska postanowiła wziąć karierę w swoje ręce i od jakiegoś czasu, sama sobie jest szefem, stylistką, menadżerką i reżyserką. Jej najnowsze dzieło będziemy mogli podziwiać niebawem, gdyż premiera klipu do piosenki „Twa energia” już jutro (2 czerwca), podczas głośnej „Parady Równości”.

Zdjęcia do kontrowersyjnego teledysku kręcone były przez kilka dni, na warszawskich ulicach. Doda, wraz ze swoim przyjacielem „Dżagą”, tarzała się między innymi w fontannie i na trawniku. To była prawdziwa „orgia”! Najbardziej wyuzdane sceny nagrywane były w warszawskim gejowskim klubie „Glam”. Ponoć piosenkarka, w bardzo skąpym skórzanym stroju, wiła się na czerwonej kanapie, a jej półnagi kolega oblizywał ją po intymnych miejscach!

Co ta Doda wyrabia?! Czyżby rzeczywiście chciała zostać idolką homoseksualistów? Wszystkie działania celebrytki wskazują na to, że ona naprawdę potrzebuje pomocy fachowca. W przeciwnym razie szybko skończy na dnie. Myślicie, że kontrowersyjna piosenkarka, może czymś jeszcze zaskoczyć?

Jak sądzicie, nowy teledysk Dody będzie hitem?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 9 czerwca 2012 00:56
Bez komentarza