Wtorek, 16 października 2012, 14:33

Pierwsze wspólne wyjście OD CZASU ZDRADY!

prawda
fałsz
Pierwsze wspólne wyjście OD CZASU ZDRADY!
foto: coventrytelegraph.net
Kristen Stewart i Robert Pattinson po raz pierwszy publicznie pokazali się razem od czasu rozstania z powodu zdrady aktorki. Para wybrała się ze znajomymi do baru Ye Rustic Inn w Los Angeles. Nie wyglądali jednak na zakochanych.

Paparazzi zrobili Kristen i Robertowi kilka fotek, które mają potwierdzać, że para wróciła do siebie. Niestety, świadkowie ich spotkania twierdzą, że ani jedno ani drugie nie wyglądało na zadowolonych. Podobno para starała się nie dotykać i nie trzymać za ręce. Widać było, że wciąż mają do siebie ogromny dystans.

Świadkowie twierdzą, że Rob i Kristen, choć wyszli do baru z bliskimi znajomymi byli jakby nieobecni i sztywni. Nie zachowywali się, jak zwykła para, ale jak dwoje obcych sobie ludzi.

Wygląda więc na to, że aktorzy próbują usilnie przekonać wszystkich, że między nimi znów jest dobrze tylko dlatego, aby ratować premierę najnowszej części Zmierzchu. Zapewne po wydaniu filmu na DVD znów się rozstaną, bo po zdradzie i takim publicznym upokorzeniu, jakiego doznał Pattinson ciężko zapomnieć i wybaczyć.

Komentarze

Gość 19 października 2012 15:29
Też mi się widzi, że producenci Zmierzchu im kazali na pokaz i dla lepszej oglądalności.