Wtorek, 16 października 2012, 15:06

Tak, SPAŁAM Z KOBIETĄ. Wiele razy też ZDRADZAŁAM!

prawda
fałsz
Tak, SPAŁAM Z KOBIETĄ. Wiele razy też ZDRADZAŁAM!
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec znana jest już z szokujących wyznań dotyczących seksu, swoich partnerów i życia erotycznego. Jednak celebrytka wciąż i wciąż opowiada o tym, jak to jest u niej w łóżku. Tym razem wyznała, że jej MĄŻ TO ZBOCZENIEC, a ona sama SPAŁA Z KOBIETĄ.

W programie 20 m2 Łukasza Siwiec beztrosko przyznała się do swojej biseksualności. Wcześniej jedynie sugerowała, że kręcą ją piękne kobiety, teraz wyznała, że z jedną z nich SPAŁA!

- Tak, spałam z kobietą. To był jedna partnerka, moja przyjaciółka, zresztą jest nią nadal, z którą mnie czasami coś łączyło - powiedziała celebrytka.

Miss Euro 2012 dodała również, że CZĘSTO ZDRADZAŁA SWOICH PARTNERÓW i wiele jej związków zakończyło się w ten sposób. Jak wiadomo, trudno zerwać ze starymi nawykami, wszystko więc wskazuje na to, że w trakcie swojego małżeństwa Siwiec TEZ MIAŁA KILKA SKOKÓW W BOK!

Ciekawe co na to jej mąż? Natalia twierdzi, że jest ZBOCZEŃCEM, więc może nie przeszkadza mu, że żona może go zdradzać.

- Jest zboczeńcem, ja bym tak długo nie mogła być z facetem, który nie jest. Muszę być z kimś, kto ma naprawdę fajne jazdy - powiedziała.

Co Siwiec i jej mąż wyczyniają w łóżku? Podobno "różne rzeczy". Nie obce im "związywanie i ocieranie się o siebie". Macie jeszcze jakieś pomysły, co ta dwójka może wyczyniać podczas pościelowych zabaw?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Zordon 24 października 2012 12:05
Nieważne jak, ważne żeby mówili...
wszystko po znajomości 21 października 2012 18:49
Czy wszyscy celebryci są tak tępi?