Poniedziałek, 15 października 2012, 15:23

Susan Sarandon BYŁA MOLESTOWANA!

prawda
fałsz
Susan Sarandon BYŁA MOLESTOWANA!
foto: vettri.net
Znana aktorka postanowiła opowiedzieć o SZOKUJĄCYCH początkach swojej kariery. Susan Sarandon przyznała, że BYŁA MOLESTOWANA NA SWOICH PIERWSZYCH CASTINGACH. Tylko w taki sposób młode dziewczyny mogły zdobyć rolę.

Kiedy Sarandon publicznie ogłosiła, co dzieje się w amerykańskiej branży filmowej i co muszą znosić młode dziewczyny na castingach świat był w szoku. W rozmowie z magazynem Elle, aktorka powiedziała, że "młode dziewczyny są regularnie molestowane podczas przesłuchań". Jej zdaniem od wielu lat początkujące aktorki muszą znosić poniżenia w trakcie castingów, a jednym z tego przykładów jest ONA SAMA.

Sarandon opowiedziała, jak podczas pierwszego castingu "jeden facet niemal rzucił ją na biurko. Następnie zaczął obmacywać i sugerować, że jak się z nim prześpi, to dostanie rolę".

- To były moje początki i pierwsze dni pobytu w Nowym Jorku. To było naprawdę odrażające. Wtedy byłam zbyt przestraszona i zdeterminowana, aby dostać rolę. Nie myślałam o tym, co mnie spotkało - dodaje gwiazda.

Na razie inne aktorki milczą na ten temat, ale sprawa jest poważna, bo według słów Sarandon od kilkudziesięciu lat w tej branży nic się nie zmieniło.

Komentarze