Poniedziałek, 15 października 2012, 15:37

Beyonce: Rihanna to BEZNADZIEJNY przypadek!

prawda
fałsz
Beyonce: Rihanna to BEZNADZIEJNY przypadek!
foto: fashionfashion.org
Wszyscy doskonale wiedzą, że Rihanna, Jay-Z i Beyonce mieli ze sobą doskonałe stosunki. Muzyk wziął Riri pod swoje skrzydła i zrobił z niej gwiazdę. Wiele razy pomagał jej wychodzić z kłopotów. Teraz jednak Beyonce MÓWI DOŚĆ! ZAKAZAŁA MĘŻOWI POMAGAĆ Rihannie po jej ostatnich wybrykach.

Kiedy Chris Brown pobił podopieczną Jay-Z raper stanął w jej obronie i odgrażał się damskiemu bokserowi. Zarówno Beyonce, jak i jej mąż udzielili artystce wsparcia i potępili zachowanie Browna.

Teraz jednak, gdy Rihanna ponownie zaczęła się z nim spotykać, jej mentorzy MÓWIĄ DOŚĆ! Beyonce Knowles nie chce, żeby jej mąż znów angażował się w pomoc RiRi. Jeśli młoda gwiazda nie potrafi zerwać z nim kontaktów i uwolnić się spod jego wpływu, to para nie zamierza jej już przyjść z pomocą.

Podobno Beyonce stwierdziła, że "Rihanna to przypadek beznadziejny i że to już nie jest ich problem". Dodała też, że "zbyt dużo osób ucierpiało przez to, że ona wciąż nie chce dorosnąć".

Artystka w swoim postanowieniu ma trochę racji. Rihanna wciąż imprezuje, pije, pali, bierze narkotyki, publikuje na portalach społecznościowych swoje nagie zdjęcia. Jak długo jeszcze można czekać, aż w końcu dojrzeje? Nie tak zachowuje się prawdziwa gwiazda.

foto: pryncepality.com

Komentarze

Gość 10 grudnia 2012 21:55
Uwielbiam Rihanne, to moja ulubiona piosenkarka, ale rzeczywiście trochę, a nawet bardzo przesadza, powinna dorosnąć i tego właśnie jej życzę. Oby nie skończyła jak Amy.