Środa, 10 października 2012, 14:48

Gdybym była PROSTYTUTKĄ brałabym więcej niż 10 tysięcy!

prawda
fałsz
Gdybym była PROSTYTUTKĄ brałabym więcej niż 10 tysięcy!
foto: blogspot.com
Joanna Krupa robi karierę w Stanach Zjednoczonych. Modelka promuje się obecnie za pomocą swojego reality show The Real Housewives of Miami. Joasia ma również inne, niepochlebne "źródła promocyjne". Pewien bloger twierdzi bowiem, że JEST PROSTYTUTKĄ!

Na swoim blogu Nick Richie napisał, że spotkał się z mężczyzną, który twierdzi, że płacił Joannie za seks 10 tysięcy dolarów i że modelka jest "LUKSUSOWĄ PROSTYTUTKĄ".

Modelka chce pozwać blogera, zatrudniła nawet prawnika, który pracował m.in. dla takich gwiazd, jak Britney Spears. Krupa przyznała, że Richie POSĄDZIŁ JĄ O NISKIE ZAROBKI, sama wycenia się bowiem na więcej!

- Nie dość, że pomówił mnie o niskie zarobki to jeszcze obraził mojego narzeczonego. Ale tak całkiem serio, powiem wam, że trudno jest pewne plotki obrócić w żart i puścić mimo uszu. Cieszę się, że na wezwanie mojego prawnika wpis zniknął, bo od początku wiedziałam, że prawo (i prawda) są po mojej stronie - powiedziała Krupa.

Joanna przyznaje, że słyszała na swój temat różne plotki, ale ta ją wyjątkowo zirytowała. Modelka jest zła, że kłamstwo na jej temat stało się sposobem na wylansowanie jakiegoś marnego blogera.

foto: blogspot.com


foto: blogspot.com


foto: blogspot.com

Komentarze