Środa, 25 kwietnia 2012, 16:15

Rihanna spotyka się z dziewczyną!

prawda
fałsz
Rihanna spotyka się z dziewczyną!
foto: facebook.com
Barbadoska piękność od jakiegoś czasu nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Jej liczne nieudane związki, doprowadziły Rihannę do ostateczności. Celebrytka bowiem postanowiła poszukać szczęścia u płci żeńskiej. I umówiła się na randkę z dziewczyną!

Melissa Forde, wybranka Riri, okazała się jej menadżerką, a zarazem przyjaciółką. Panie umówiły się na romantyczną kolację w restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica. Po udanym spotkaniu dumnym krokiem wyszły z knajpy trzymając się za ręce!

O przelotnym romansie Rihanny z Melissą, podejrzewano już jakiś czas temu. Gdy kobiety wyjechały razem na wakacje i wynajęły w hotelu pokój z jednym łóżkiem. Mało tego, Rihanna wraz z wybranką, na znak łączącego je uczucia, zrobiły sobie identyczne tatuaże.

Wokalista jest zachwycona Melissą i nie zamierza ukrywać przed światem, że spotyka się z kobietą. Czyżby Rihanna naprawdę zmieniła orientację i zaczęła interesować się płcią przeciwną? A może to kolejny pretekst by tylko zwrócić na siebie uwagę całego świata?

Komentarze

Beńka 12 czerwca 2012 00:33
Skoro zmieniła orientację to zaczęła interesować się tą samą płcią a nie przeciwną.... Ludzie! Stać was chyba na odrobinę logiki...
Lala 7 maja 2012 12:17
Co za tekst? Do ostateczności? Orientacja psychoseksualna nie jest wyborem, Rihanna jest biseksualna, jak większość ludzi na świecie, dlaczego nikt nie może zrozumieć, że się zakochała? Co za różnica czy to kobieta czy mężczyzna, skoro daje jej szczęście.. Tyle-aż tyle!
Gość 5 maja 2012 12:15
no właśnie może to naprawde przyjaciółki co?? przyjaciółki tz trzymaja sie za ręce
NieWazne 28 kwietnia 2012 20:34
Może to najlepsze przyjaciółki...
CO z tego ze w jednym lozku spia albo maja takie same tattuaze?!
Gość 27 kwietnia 2012 19:15
nie musiała zmieniać orienacji ;/ może jest biseksualna
Gość 25 kwietnia 2012 20:52
wtf