Piątek, 23 marca 2012, 14:00

Magda Gessler bawi się w psychologa!

prawda
fałsz
Magda Gessler bawi się w psychologa!
foto: mwmedia.pl
Magdalena Gessler, słynna restauratorka i właścicielka kilku restauracji, znana z programu „Kuchenne Rewolucje” słynie z ostrej krytyki i wyśmienitego smaku. Pomaga polskim właścicielom knajp w prowadzeniu biznesu.

Przynajmniej tak było w dotychczasowych edycjach. Od jakiegoś czasu, śledząc jej wyczyny możemy zauważyć, że Pani Gessler bawi się w psychologa i terapeutę. Łagodzi odwieczne waśnie i łączy rodziny! Jakież to szlachetne z jej strony, tylko czy to już nie lekka przesada? To co robi przechodzi już ludzkie pojęcie!

Mogliśmy się o tym przekonać w jednym z ostatnich odcinków jej programu. Jak twierdzi właściciel restauracji, u którego zawitała Gessler, to o czym rozmawiali miało zostać tajemnicą! Wyszło jednak inaczej! Prywatne sprawy między innymi zdrada żony, ujrzały światło dzienne. Mężczyzna uważa, że to karygodne i zamierza pozwać restauratorkę! Po emisji programu stał się pośmiewiskiem dla wszystkich!

Niech każdy robi to co potrafi najlepiej! Magda zna się na gastronomicznym biznesie i niech tak zostanie! Po co wtrąca się w życie innych? Wiadomo, że jednym to pomaga, a innym szkodzi!

Chciała się wykazać nie tylko wiedzą kulinarną, ale jej nie wyszło!

Komentarze

Gość 26 marca 2012 14:33
Ja, problem?
Gość 26 marca 2012 10:01
Kto napisał to to?