Czwartek, 25 października 2012, 13:35

Krupa UPRAWIAŁA SEKS ZA PIENIĄDZE z wieloma facetami

prawda
fałsz
Krupa UPRAWIAŁA SEKS ZA PIENIĄDZE z wieloma facetami
foto: Forum
Joe Francis znów wypowiada się w mediach na temat Joanny Krupy i tego, że modelka BYŁA LUKSUSOWĄ PROSTYTUTKĄ. Znany producent porno twierdzi, że nie tylko on przespał się z Krupą, ale przez jej łóżko przewinęło się jeszcze wielu mężczyzn gotowych zapłacić 10 tysięcy dolarów za upojną noc.

Według Francisa Krupa zaistniała w show biznesie dzięki temu, że się z nią przespał. Podobno to on załatwił jej pierwszą telewizyjną rolę. Producent chwali się, że sypiał również z siostrą modelki, Martą. Twierdzi także, że Joasia zaczynała jako LUKSUSOWA PROSTYTUTKA. Według niego Krupa brała 10 tysięcy za seks i sporo było takich, którzy skusili się na nią za tę cenę.

- Nie jestem jedynym, z którym Joanna spała. Ona robiła to z wieloma facetami nie tylko w Hollywood, ale i w Dubaju. I to długo przedtem, zanim pojawiła się w Miami. Nigdy bym nie kłamał, że uprawiałem seks z taką dziewczyną jak Joanna - mówi Francis w wywiadzie dla Super Expressu.

W tego typu plotkach zawsze jest ziarno prawdy. W świetle nerwowych tłumaczeń Krupy w mediach doniesienia Francisa wydają się tym bardziej prawdziwe. Modelka zareagowała tak ostro na jego "rewelacje", że być może boi się, iż prawda wyjdzie na jaw!

foto: Forum


foto: Forum

Komentarze

ganjasmoke 5 listopada 2012 10:15
ale jest kurwi strzał z niej,kto by pomyślał ;d
Gość 2 listopada 2012 20:14
bbb
Gość 26 października 2012 13:11
och oczywiście musieli dac zdjecie kiedy stoi przy reklamie na ktorej widnieja ceny.Jakie to oryginalne