Sobota, 5 stycznia 2013, 10:00

Chris Brown ZDRADZA RIHANNĘ!?

prawda
fałsz
Chris Brown ZDRADZA RIHANNĘ!?
foto: http://bymystique.com
Chris Brown jest w poważnych tarapatach. Gwiazdor tak bardzo stresuje się konfliktem między swoją poprzednią dziewczyną - Karrueche Tran, a Rihanną, dla której ją zostawił, że postanowił poszukać relaksu w ramionach... TRZECIEJ KOCHANKI!

Związek Rihanny i Chrisa Browna należy do wyjątkowo skomplikowanych. Piosenkarka rozstała się z nim, gdy ten ją brutalnie pobił, a on związał się z młodziutką Karrueche Tran. Potem jednak uświadomił sobie, że wciąż kocha Rihannę i postanowił wywalczyć jej przebaczenie. Niestety zmęczony ciągłym lawirowaniem pomiędzy jedną, a drugą kobietą, zapragnął odpocząć od tego konfliktu przy kolejnej dziewczynie!

Jak donosi magazyn Life & Style Chris swoją nową kochankę poznał przez wspólnych znajomych. Chodzi o 24-letnią Sommer Gargan, asystentkę prezesa jednej z dużych firm w Los Angeles.

- Chrisowi szybko udało się zdobyć jej numer. Kilka dni później zadzwonił do Sommer i zapytał, czy nie chciałaby się z nim spotkać. Tak też się stało. Widzieli się parę razy, kiedy Brown był w mieście. Spotkania te miały charakter intymny - opisuje informator pisma.

Wielu znajomych Rihanny odradzało jej ponowny związek z Brownem. Jak widać Rihanna ma słabość nie tylko do damskim bokserów, ale również do łajdaków.

foto: celebitchy.com

Komentarze