Czwartek, 4 października 2012, 12:35

Pattinson jednak NIE WYBACZYŁ Kristen?

prawda
fałsz
Pattinson jednak NIE WYBACZYŁ Kristen?
foto: facebook.com
Pomimo tego, że Robert Pattinson i Kristen Stewart wrócili do siebie i znów zamieszkali razem w ich związku wciąż jest dużo napięć i niedomówień. On ciągle wypytuje Kristen o szczegóły jej romansu, ona z kolei nie chce z nim o tym rozmawiać. Para wciąż się KŁÓCI!

W związku Roba i Kristen nie jest tak różowo, jak oboje twierdzą. Romans ze starszym o 19 lat reżyserem wciąż odbija się na stosunkach pary. Nie dość, że NIE UPRAWIAJĄ SEKSU, to jeszcze CHODZĄ NA TERAPIĘ dla par. Na poprawę ich relacji z pewnością nie wpłynęło również wyznanie Kristen, która publicznie stwierdziła, że ROBERT JEST KIEPSKI W ŁÓŻKU.

Teraz okazuje się, że Pattinson nadal nie jest pewien, czy danie Kristen drugiej szansy było dobrym pomysłem. Poza tym, rodzina i bliscy są całkowicie przeciwko temu. Informatorzy zagranicznych pism twierdzą, że aktor coraz częściej ma chwile zwątpienia i zastanawia się, czy aby jego bliscy nie mają racji.

Wygląda na to, że Pattinson nie do końca wierzy zapewnieniom Kristen, która twierdzi, że NIE SPAŁA ZE SWOIM KOCHANKIEM, a jedynie miała "chwile słabości". Aktor podobno szczegółowo wypytuje ją o związek z Sandersem, a ona nie ma ochoty o tym rozmawiać i stąd ciągłe kłótnie. Rob nie może jej znów zaufać.

A Wy, jak myślicie, czy Kristen rzeczywiście NIE PRZESPAŁA się z Sandersem, czy to tylko wersja dla Pattinsona?

Komentarze