Czwartek, 4 października 2012, 12:52

Uprawiam ZA MAŁO SEKSU!

prawda
fałsz
Uprawiam ZA MAŁO SEKSU!
foto: mwmedia.pl
Joanna Krupa dołączyła do grona celebrytek, które w tabloidach zdradzają szczegóły swojego życia intymnego. O tym, co dzieje, a raczej, co nie dzieje się w łóżku z Romainem Zago modelka postanowiła opowiedzieć w szczerym wywiadzie.

Całkiem niedawno Joasia wyznała, że jest POZBAWIONA ŻYCIA EROTYCZNEGO. Teraz z kolei tłumaczy, że jest to WINA JEJ NARZECZONEGO, który nie uprawia z nią SEKSU tak często, jakby tego chciała.

- [i]Nie ma między nami dużo akcji w łóżku. Romainowi chyba nie potrzeba tyle seksu, co mnie, a powinno być odwrotnie. Tak się przyzwyczaił, że mnie często nie ma, że już mu nie potrzeba - wyznaje rozczarowana modelka w rozmowie z Faktem.

Aby jednak nie zrzucać całej winy za łóżkowe rozczarowania na narzeczonego, Joasia wielkodusznie zastanawia się, czy do takiej sytuacji nie doprowadziło przypadkiem jej zachowanie.

- Zazwyczaj chodzę po domu bez niczego i być może za dużo pokazuję, dlatego między nami nic się nie dzieje - mówi.

Co na Romain Zago? Milioner na razie nie komentuje słów swojej narzeczonej. Pewnie jest wściekły za to, że Joasia publicznie rozmawia o ich intymnych sprawach.

Czy to początek końca ich związku? Są razem od 5 lat, a wciąż stoją w miejscu. Miał być ślub, ale się nie odbył. Może Krupa szuka tylko pretekstu by się rozstać i dlatego poniża narzeczonego w mediach?

Komentarze