Środa, 3 października 2012, 14:03

PEJA: CH*J ci w D*** panie premierze!

prawda
fałsz
PEJA: CH*J ci w D*** panie premierze!
foto: mwmedia.pl
Peja i Slums Attack nagrali mocny kawałek, w którym ostre słowa kierują pod adresem rządu oraz premiera Donalda Tuska. "CH*J ci w D*** panie premierze" to tylko niektóre obelgi skierowane do szefa rządu. Słów, które krytykują jego pracę jest o wiele więcej.

Jak donosi Fakt raper wraz z grupą Slums Attack nagrał kontrowersyjną piosenkę, w której obraża polski Sejm oraz premiera Donalda Tuska. Mając w pamięci sprawę twórcy serwisu internetowego antykomor.pl można przypuszczać, że Peja również będzie miał kłopoty.

- Premier to szkodnik, prezydent to marionetka wyborów. To Ci z opozycji tak mącą, kto ma rację? co z Polską? Czy kiedyś dojdzie do skutku cokolwiek z obietnic? Wątpię, bo nowy rząd chce porządek wprowadzać po starym rządzie. Tak od dwóch dekad ten burdel na kółkach z ulicy Wiejskiej. Ministrze masz dużą pensję, wziąłeś w łapę za przekręt[...] Haniebny popis na żywo, dwa, cztery, siedem, Polska w ch**. Ch** ci w d*** panie premierze - rapuje Peja w kawałku "Podły popis".

Czy raper trafi przed sąd za ostre słowa skierowane pod adresem premiera? Na chwilę obecną kancelaria szefa rady ministrów milczy, a sam zainteresowany nie zabrał głosu w sprawie. Być może wszystko przejdzie więc bez większego echa.

foto: facebook.com


Komentarze

nie POpieram 16 października 2012 13:17
Brawa dla Ryszarda!
Żeby Polska była Polską!
RPS 4 października 2012 02:06
Cały Peja . ale o dziwo on rzadko rapuje o tych faszystach
Gość 3 października 2012 16:03
haha żałosne... uwzięli się Peji. jak ktoś słucha rapu cały czas to wie że w prawie każdym kawałku jest o naszym rządzie, premierze, prezydencie i Polsce...