Środa, 3 października 2012, 14:26

Kontrolują jej DOSTĘP DO TELEFONU I KOMPUTERA!

prawda
fałsz
Kontrolują jej DOSTĘP DO TELEFONU I KOMPUTERA!
foto: collider.com
Britney Spears znajduje się obecnie pod opieką swoich rodziców, którzy sprawują nad nią coś w rodzaju opieki kuratorskiej. Zarządzają całym jej majątkiem, kierują karierą i kontrolują życie prywatne. Doszło nawet do tego, że 31-letnia piosenkarka, która obecnie zasiada w jury amerykańskiej edycji X Factor NIE MOŻE W PEŁNI KORZYSTAĆ ze swojego telefonu i komputera!

Rodzice i jej narzeczony KONTROLUJĄ DOSTĘP do komórki i Internetu dla jej "własnego dobra i bezpieczeństwa".

- Możliwość korzystania przez Britney z internetu i komórki jest dokładnie kontrolowana i monitorowana. Dla jej własnego dobra. Ojciec Britney i jej narzeczony, Jason, chcą mieć pewność, że były menedżer Brit i kochanek zarazem, Sam Lutfi, nie będzie mógł się z nią skontaktować. Jej telefon został zaprogramowany tak, żeby blokować połączenia przychodzące od niego i od osób z nim związanych - mówi informator magazynu Radar.

Do tego w komputerze gwiazdy są zablokowane niektóre strony i treści. W ten sposób jej rodzice chcą ochronić ją przed negatywnymi opiniami, które pojawiają się w internecie na jej temat. Podobno dlatego, że mogłyby one ją bardzo zasmucić i spowodować nawrót depresji.

Rodzice i narzeczony tłumaczą, że wszystko robią dla dobra i bezpieczeństwa Britney, ale czy ktoś chciałby być na jej miejscu?!

Komentarze