Wtorek, 6 listopada 2012, 12:19

Katarzyna W. ZNIKNĘŁA! Wyjechała z kraju?

prawda
fałsz
Katarzyna W. ZNIKNĘŁA! Wyjechała z kraju?
foto: Super Express
Katarzyna W. oskarżona o uduszenie swojej 6-miesięcznej córeczki przepadła bez śladu! Kobieta, której pomimo sądowego zakazu opuszczania kraju, NIE ODEBRANO PASZPORTU od 3 tygodni nie zgłaszała się na komisariat!

Podejrzana o zamordowanie małej Madzi Katarzyna W. była zobowiązana do regularnego meldowania się w komendzie policji w Sosnowcu. Jak się jednak okazuje kobieta od 3 tygodni nie stawiła się tam ani razu! Zaginięcie Katarzyny W. zgłosiła jej matka.

Policja rozpoczęła poszukiwania oskarżonej, jednak biorąc pod uwagę fakt, że Katarzyna W. miała aż 3 tygodnie na zniknięcie, efekty mogą być mizerne. W takich sytuacjach powinno się działać już za pierwszym razem, gdy podejrzana nie stawiła się w komendzie, a nie po takim czasie.

Waśniewska najprawdopodobniej uciekła do Wielkiej Brytanii, gdzie przebywa jej mąż. I choć rodzice Bartka twierdzą, że ich syn "nie chce mieć z Kaśką nic wspólnego", to wcale nie znaczy, że ona sama się tam nie pojawi.

Najgorsze w całej tej kuriozalnej sytuacji jest to, że można jej było uniknąć! Wystarczyło odebrać paszport podejrzanej i zareagować już wtedy, gdy pierwszy raz nie stawiła się na komisariacie. Teraz matki małej Madzi trzeba będzie szukać za granicą.

Przypomnijmy, że w wywiadzie dla "Super Expressu" Waśniewska mówiła, że chce UCIEC Z KRAJU, bo jak sama stwierdziła w Polsce nie ma już życia, a "ludzie obrzucają ją przezwiskami i groźbami".

Komentarze