Wtorek, 21 sierpnia 2012, 13:55

Przez zazdrość przekłada datę ślubu

prawda
fałsz
Przez zazdrość przekłada datę ślubu
foto: mwmedia.pl
Milioner Romain Zago dla pięknej Joanny Krupy porzucił swoją żonę - Andreę Gonzalez. Mimo to ona ciągle pojawia się w jego życiu, co strasznie denerwuje Krupę. Joasia jest tak zazdrosna, że wciąż przekłada datę ślubu z narzeczonym!!

Wszystko zaczęło się od rozwodu, w którym Zago musiał podzielić się majątkiem ze swoją żoną. W zamian za pewne ustępstwa ta przekazała mu prawa do nocnego klubu Mynt Lounge w Miami. I ten właśnie lokal stał się ością niezgody pomiędzy milionerem, a Joasią.

Według wyroku sądu była żona Zago "będzie mogła przebywać w Mynt wraz ze swoimi znajomymi. Ma prawo być tam dobrze traktowana. (...) Serwowane będą jej bezpłatnie drinki oraz jest zwolniona od opłaty za wejście do klubu w towarzystwie maksymalnie 8 osób".

Andrea skwapliwie korzysta z otrzymanych przywilejów i pojawia się w klubie praktycznie codziennie. Zago, chcąc nie chcąc, utrzymuje więc z nią kontakt i jest "narażony" na oglądanie jej wdzięków.

Joasia Krupa ma tego dość! Po Andrei ma nie tylko faceta, ale też samochód, nie zamierza więc bawić się w tym samym klubie co ona! Podobno postawiła ultimatum Zago, by ten w końcu poukładał swoje sprawy z byłą żoną.

Krupa nie zamierza z nią rywalizować o jego względy ani niczym się dzielić! Przez całą tę aferę jest tak zestresowana, że wciąż musi przekładać datę ślubu, bo przecież nie może nic zaplanować.

Komentarze