Czwartek, 22 listopada 2012, 13:35

Krupa ZERWAŁA ZARĘCZYNY!

prawda
fałsz
Krupa ZERWAŁA ZARĘCZYNY!
foto: Forum
Żadne wydarzenie z życia Joanny Krupy nie może umknąć mediom. Tym bardziej, jeśli sama celebrytka dzwoni do redakcji tabloidu, aby poinformować, że ZERWAŁA ZARĘCZYNY ZE SWOIM wieloletnim narzeczonym Romainem Zago.

Przy takim nawale pracy, obowiązków i wyjazdów, z którymi na co dzień zmaga się Joanna w końcu musiało do tego dojść. I choć oboje całkiem niedawno twierdzili, że udział w reality show miał "zbawienny wpływ na ich związek", to prawda jest taka, że jeszcze bardziej oddalił ich od siebie.

Joanna poinformowała tabloid, że ich związek zakończył się bardzo gwałtownie.

- Wdaliśmy się w ogromną awanturę i miałam już tego dosyć. Zerwaliśmy zaręczyny. Kocha mnie na zabój, chce być ze mną, ale coś mu nie pozwala zaangażować się w 100 procentach. Byliśmy razem już ponad pięć lat, a nadal nie mieliśmy wyznaczonej daty ślubu. Nic by się nie zmieniło - opowiada Joanna.

Nie wiadomo, na ile ta wiadomość jest prawdziwa, a na ile wyreżyserowana na potrzeby "show", w którym obecnie modelka gra "pierwsze skrzypce". Faktem jest jednak, że Krupa już zdążyła "ustawić się" z paparazzi na zdjęcia bez pierścionka zaręczynowego.

Komentarze