Wtorek, 11 września 2012, 13:20

Figura się rozwodzi!

prawda
fałsz
Figura się rozwodzi!
foto: mwmedia.pl
Katarzyna Figura tak długo przekonywała wszystkich, że w jej małżeństwie układa się jak najlepiej, że prawie sama w to uwierzyła. Niestety, uczucie do Kai'a Schoenhalsa wygasło, a aktorka złożył pozew rozwodowy.

Rozmowy na Skypie z mężem, który jest restauratorem i mieszka w Stanach Zjednoczonych, nie pomogły uratować związku i podtrzymać uczucia. I choć Figury utrzymywała, że takie pogaduszki dużo im dają, to jak zwykle życie zweryfikowało pewne kwestie.

Małżeństwo Figury i Schoenhalsa już praktycznie od 2009 roku było wyłącznie związkiem na odległość. Ona w Polsce, on w Stanach. Mimo stałego kontaktu i częstych odwiedzin związek nie wytrzymał próby czasu i odległości.

Aktorka miała żal do męża, że nie pomyślał o niej, gdy przeprowadzał się do USA. Z drugiej strony jednak, sama siebie oszukiwała, że między nimi jest wszystko "ok" i w wywiadach zapewniała "jesteśmy razem, a jednak oddzielnie".

Może przy tak długiej rozłące, w życiu aktorki pojawił się ktoś jeszcze? Ktoś, kto jest tu dla niej i zamierza wyjeżdżać? A może po prostu Figura uznała, że uczucie do męża wygasło i dlatego złożyła pozew?

Komentarze