Czwartek, 30 sierpnia 2012, 12:30

NAGI biegał po hotelowym lobby!!

prawda
fałsz
NAGI biegał po hotelowym lobby!!
foto: mwmedia.pl
Michał Figurski chyba źle przeżywa zastój w swoim życiu zawodowym. Dziennikarz został wyrzucony z Eski Rock po tym, jak żartował na temat gwałcenia Ukrainek. Teraz nikt nie chce go zatrudnić!

Współprowadzący program "Poranny WF" na antenie radia Eska Rock podobno nie przejmuje się brakiem perspektyw na pracę. Ciekawe tylko dlaczego Figurski bawi się w najlepsze na imprezach i pije na umór? Czyżby w alkoholu chciał utopić swoje smutki?

Co więcej jego obecna sytuacja zawodowa sprawiła, że w dziennikarzu coś po prostu pękło. Do skandalu z jego udziałem doszło w hotelu, w którym Figurski przebywał ze znajomymi. Dziennikarz upił się do tego stopnia, że NAGO biegał po hotelowym korytarzu!! Kierownictwo hotelu nie chce komentować tych doniesień, ale osoby z obsługi potwierdzają, że to był on.

Świadkowie zdarzenia opowiadają, że całkiem nagi i totalnie pijany, w środku nocy wbiegł do hotelowego lobby. W jego oczach widać było obłęd i cały czas histerycznie się śmiał. Figurski nie chciał się uspokoić. Całą sytuację opanował dopiero ochroniarz, który zaprowadził dziennikarze do pokoju.

Najwidoczniej życie w ciągłym stresie i brak pracy źle wpływają również na gwiazdy.

Komentarze