Środa, 29 sierpnia 2012, 13:30

Książę Harry ĆPAŁ na imprezie w Las Vegas!

prawda
fałsz
Książę Harry ĆPAŁ na imprezie w Las Vegas!
foto: facebook.com
Gdy do sieci wyciekły nagie zdjęcia księcia Harry'ego wszyscy, łącznie z rodziną królewską, myśleli że gorzej być nie może. Pomylili się!

Okazało się, że z feralnej imprezy w Las Vegas, na której zrobiono zdjęcia gołemu księciu jest jeszcze film! Podobno na taśmie widać o wiele więcej niż na fotkach. Syn księcia Karola został już ukarany za swoje pijackie wybryki. Musi oddać połowę żołdu, czyli 1400 funtów. To jednak nie koniec.

Po tym, jaki skandal na dworze wywołały nagie zdjęcia Harry'ego z młodą blondynką opublikowane na portalu tmz.com nagle zaczęli się wypowiadać uczestnicy tej imprezy. Podobno golizna to nie jedyny grzech następcy tronu. Harry w las Vegas miał także zażywać NARKOTYKI! Książę podobno brał kokainę, marihuanę i grzyby halucynogenne.

Uczestnicy imprezy opowiadają, że nie było tam ani jednej trzeźwej osoby. Wszyscy pili i brali narkotyki. Ciekawe jak na te doniesienia zareaguje rodzina królewska i czy Harry będzie musiał się pozbyć pozostałej części żołdu, czy ukażą go w inny sposób?

foto: tmz.com


foto: tmz.com

Komentarze